O.SH POMEGR. & PATCHOULI HAIR MASK 250 ML (3015E)

L450

Ka stok

In Stock

SKU: 11919

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Maske flokesh nga linja TANTALISING POMEGRANATE & PATCHOULI me aromë ekzotike, e pasur me vajra esencial, të cilat forcojnë dhe vitalizojnë flokët tuaj.

Kjo linjë zgjon shqisat tuaja dhe do ju bëjë të dukeni sikur sapo keni dalë nga sallonet estetike.

permban

  • Ekstrakti i shegës i lë flokët tuaj të lëmuar dhe plotë shkëlqim.
  • Vaj organik i Patchoulit hidraton intensivisht flokët tuaj duke ju dhuruar atyre një butësi të mëndafshtë.

Perdorimi

Aplikojeni maskën në flokë të lagur nga rrënjët deri në majat pas larjes me shampo, lëreni për 5-7 minuta dhe më pas shpëlajeni tërësisht. Përdoreni 2-3 herë në javë.