O.SH CLEANSING GEL AVOCADO & ALOE 200 ML-40735E

L810

Ka stok

In Stock

SKU: 12930

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xhel pastrues i butë për të gjitha llojet e lëkurës.

Xhel pastrues për të ndihmuar në mbajtjen e lëkurës së pastër dhe të freskët për një kohë të gjatë.

Produkt në rutinën tuaj të përditshme të kujdesit të lëkurës.

Vaji i avokados është i pasur me vitamina A, D dhe E që ndihmojnë në hidratimin dhe mbrojtjen e lëkurës tuaj!

perdorimi

Masazhojeni në lëkurë të lagur derisa të krijohet një shkumë e butë. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë.  Shkundni mirë para përdorimit.

paketimi

200 ml.