O.SH SHAMPO MOROCCAN PRINCESS 280 ML-1946

L550

Ka stok

In Stock

SKU: 12284

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Dhurojini flokëve tuaj një seancë bukurie me veti mbrojtje dhe përtëritje falë kombinimit mahnitës të vajit organik të ullirit dhe ekstraktit organik të luleve të portokallit.
Vitaminat dhe mineralet që gjenden në këto përbërës natyrorë do të ushqejnë flokët tuaj dhe do të forcojnë strukturën e saj.

perdorimi

Aplikoni shampon në lëkurë të lagur, shkumoni dhe shpëlajeni tërësisht. Përsëriteni përsëri nëse është e nevojshme.

paketimi

280 ml.