DEFENCE HAIR SHAMPOO SEBUM-REGULATING

L1,250

Ka stok

In Stock

SKU: 12014

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo për flokë të yndyrshëm bazuar në një formulë të krijuar posacërisht për ribalancimin e prodhimit të yndyrës në skalp dhe reduktimin e sebumit në flokë.
Falë përbërësve efektivë të rregullimit të sebumit, ka një efekt pastrues dhe i lë flokët pa yndyrë dhe me shumë volumë për një kohë më të gjatë.

permban

-Ekstrakt Hithre dhe Serenoa serrulata- Kanë veti astrigjente dhe sebum normalizuese, të cilat ribalancojnë sekretimin e sebumit.
-Undecylenic peptide- Peptide të përfituara nga kondensimi i acidit undecilenik dhe proteinave të sojës, të cilat kanë një efekt pastrues duke ndihmuar në zvogëlimin e prodhimit të tepërt të sebumit.

perdorimi

Aplikoni shampon butësisht në flokë të lagur dhe në skalp. Masazhojeni për pak minuta dhe shpëlajeni. Rekomandohet të përdoret 2-3 herë në javë, por edhe më shumë në rast se është e nevojshme.

paketimi

200 ml