O.SH HAIR CONDITIONER MOROCCAN PRINCESS 280ML-1885

L500

Ka stok

In Stock

SKU: 12274

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Balsam flokësh, i cili ndihmon në rigjenerimin e flokëve tuaj.
Permban vajit të ullirit organik dhe ekstraktit organik të luleve të portokallit.

Vitaminat dhe mineralet që gjenden natyrshëm në përbërësit aktiv kanë për qëllim ushqimin, hidratimin e flokëve tuaj dhe forcimin e strukturës së tij.

Ky balsam i bën flokët tuaj më të lehtë për tu menaxhuar dhe stiluar.

perdorimi

Aplikoni një sasi të vogël kondicioner në flokë të pastër të lagur pas larjes me shampo. Përhapeni në mënyrë të barabartë nga rrënjët deri te majat e flokëve, lëreni për 1-2 minuta dhe shpëlajeni.

paketimi

280 ml.