Rigenforte Olio Shampoo Antiforfora

L1,580

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0002

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Rigenforte shampo vajore kundër zbokthit me ekstrakte natyrale dhe veprim forcues, e përshtatshme për të gjithë llojet e flokëve. Prania e tensioaktivëve dhe pH fiziologjik 5.5 lejojnë realizimin e një pastrimi delikat, pa acaruar lëkurën e kokës dhe duke ruajtuar ekuilibrin hidrolipid. Falë pranisë së 3 vajrave esencial ky produkt është ideal për larje të shpeshtë dhe në rast skalpi sensitiv.

 

PERDORIMI

Aplikoni produktin në flokë të lagura dhe masazhojeni butësisht, mbajeni për 1-2 minuta dhe pastaj shpërlajeni me ujë të ngrohtë dhe të bollshëm. Mund të përdoret cdo ditë.

PAKETIMI

 Flakon 250 ml

PERBERESIT

Biotinax
Piroctolamina
Vaj Argani
Pantenol
Vaj nga farat e Lirit
Vaj Jojoba
Diamino Pirimidina

NUK PERMBAN

Parabene, ngjyrues artificial, SLS, SLES