O.SH SHOP HAIR CONDITIONER GRAPE HONEY 280ML-1854

L500

Ka stok

In Stock

SKU: 12272

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Balsam flokësh që përmban vajin e farave të rrushit dhe mjaltë.

Vaji organik i farave të rrushit mbron dhe forcon sistemin e vetë ushqimit të flokëve tuaj për të forcuar strukturën e tij dhe për ta mbrojtur atë nga elementë të dëmshëm.
Mjalti organik i bën flokët tuaj më të lehtë për tu menaxhuar dhe i jep atyre shkëlqim.

perdorimi

Aplikoni një sasi të vogël balsami në flokë të pastër të lagur pas larjes me shampo. Përhapeni në mënyrë të barabartë nga rrënjët deri te majat e flokëve, lëreni për 1-2 minuta dhe shpëlajeni.

paketimi

280 ml.