O.SH RASBERRY & ACAI HAIR MASK 250 ML-2988

L500

S’ka stok

Out of stock

SKU: 12271

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Dhurojini flokëve tuaj volum të jashtëzakonshëm dhe aromë të mrekullueshme me maskën e flokëve VIBRANT RASPBERRY & ACAI.

Mjedra organike është e pasur me vitamin C, e cila shkëlqen flokun tuaj dhe e bënë atë lehtësisht të menaxhueshëm.

Acai organik falë përbajtjes së vitaminave A, E dhe B forcon flokun tuaj dhe largon të gjitha papastërtitë duke e lënë flokun tuaj të fortë dhe me volum.

 

perdorimi

Aplikojeni maskën në flokë të lagur nga rrënjët deri në majat pas larjes me shampo, lëreni për 5-7 minuta dhe më pas shpëlajeni tërësisht. Përdoreni 2-3 herë në javë.

paketimi

250 ml.