O.SH SHAMPO GRAPE HONEY 280 ML-1915

L550

Ka stok

In Stock

SKU: 12279

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo flokesh me vajin organik të farave të rrushit dhe mjaltë.

-Vaji organik i farave të rrushit rrit flokët tuaj, përmirëson strukturën e tij, si dhe zbut dhe mbron atë nga dëmtimet.
-Mjalti organik rrit volumin dhe forcon flokun.

99% Përberës natyralë

PA SLS, PA PARABEN, PA SILIKONE

perdorimi

Aplikoni shampon në lëkurën e lagur të flokëve dhe shpëlajeni tërësisht. Përsëriteni përsëri nëse është e nevojshme.

paketimi

280 ml.