Maschera Capelli Doposole BIO&VEGAN

L2,350

Ka stok

In Stock

SKU: 10275

Pershkrimi i produktit

Maske per floket, me veti te fuqishme ushqyese dhe riparuese. Vecanerisht e pershtatshme per trajtimin e flokeve te thate e te demtuar nga ekspozimit ne diell, uji me klore dhe me krip, si dhe per shkak te larjeve te shpeshta te flokut.

Fale kombinimit te ekstrakteve organike dhe vajrave zbut dhe shkelqen floket tuaj, si dhe i ben te krihen lehtesisht.

perdorimi

Pas larjes se flokut me shampo dhe shperlarjes se tij, aplikohet maska ne te gjithe gjatesine e flokut, vecanerisht tek majat, lihet te veproje per 2-3 minuta dhe shperlahet. Rekomandohet te aplikohet 2 here ne jave.

paketimi

200 ml

nuk permban

Organike, vegan, e testuar per nikelin.