DEFENCE KS TricoSafe 100 Food supplement

L2,700

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2838

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes i cili lufton renien e flokut.

permban

Biotine dhe Selen – Mirembajne dhe ushqejne floket.

Niacin: Permireson metabolizmin energjitik.

Riboflavin, Zink dhe Baker: Mbrojne qelizat nga stresi oksidativ.

perdorimi

1 tablete ne dite te shoqeruar me uje pas vaktit kryesor.

paketimi

30 tableta