DEFENCE HAIR SHAMPOO DERMOSOOTHING

L2,000

S’ka stok

Out of stock

SKU: 12008

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo shumë delikate, formuluar posacërisht për larje të shpeshta dhe skalp të ndjeshëm e të irrituar. Falë Pro-Vitaminës B5 ndihmon në qetësimin e irritimeve.

 

permban

-Pro-Vitamin B5 (pantenol)- Hidraton dhe mbron skalpin. Depërton lehtësisht flokun duke i siguruar atij hidratim. Gjithashtu lufton dëmet e shkaktuara gjatë stilimit të flokëve si dhe nga agjentët e jashtëm.
-Ekstrakte të Zambakut të ujit- Ka efekt qetësues, redukton ndjeshmërinë ndaj të nxehtit dhe irritimet të shkaktuara nga kimikatet.
-Aloe Vera- Ka veti mbrojtëse dhe qetësuese, vecanërisht e përshtatshme për lëkurat sensitive dhe që irritohen lehtësisht.

Perdorimi

Aplikoni shampon butësisht në flokë të lagur dhe në skalp. Masazhojeni për pak minuta dhe shpëlajeni.

paketimi

400 ml

paketimi

400 ml