O.SH BEAUTIFUL VOL.CONDITIONER 280 ML(1892E)

L470

Ka stok

In Stock

SKU: 11930

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Balsam flokësh i cili do ti bëjë flokët tuaj të hollë të duken më të trashë, të fortë dhe më voluminoz.

I bën flokët tuaj më të lehtë për tu menaxhuar dhe stiluar.

permban

Vaji organik i borazhinës pasuron flokët tuaj me lëndë ushqyese që forcojnë rrënjët e saj.

Ekstrakti i drurit të sandalit stimulon rritjen natyrale të flokëve tuaj, duke i dhënë atyre elasticitet dhe një shkëlqim të shëndetshëm.