O.SH CONDITIONER FOR OILY HAIR FIG 280 ML-40155E

L650

Ka stok

In Stock

SKU: 12928

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ky balsam unik do të ndihmojë në hidratimin e flokëve dhe rigjenerimin e fijeve.

Ekstrakti organik i fikut dhe vaji organik i trëndafilit kanë veti ushqyese, të cilat ndihmojnë në ribalancimin e flokëve tuaj, kondicionimin e gjatësisë, duke i lënë flokët voluminoz.

 

perdorimi

Aplikojeni në flokë të lagur, lëreni të qëndroj për 1-2 minuta dhe shpëlajeni mirë.

paketimi

280 ml.