NATURAL HAIR CONDITIONER MARAL ROOT 500ML_1811E

L750

Ka stok

In Stock

SKU: 13622

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Balsam për flokët me bimë të freskëta dhe ektrakt të bimës Maral e cila mbron flokët nga agjentët e
jashtëm dhe ju jep atyre shkëlqim dhe volum.

  • Mbron nga efektet e dëmshme të mjedisit
  • Thekson shkëlqimin natyral të flokëve
  • I jep flokëve një vëllim të rrjedhshëm natyral

Permban: Ekstrakt nga rrenja e bimës Maral, Ekstrakt bimesh të freskëta.

perdorimi

Aplikojeni në flokë te pastër dhe të lagur vetëm në gjatesinë e tyre. Lëreni të veprojë për 1-2
minuta dhe shpëlajeni me ujë të vakët.

paketimi

500 ml