DEFENCE HAIR CREAM CONDITIONER NOURISHING

L1,000

S’ka stok

Out of stock

SKU: 12009

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Balsam kremoz me shpëlarje, për flokë të thatë e të dëmtuar. Ushqen dhe ristrukturon flokët duke i veshur me një film mbrojtës të padukshëm. Ideal për të hidratuar flokët e thatë e të dëmtuar dhe për ti bërë ato lehtësisht të menaxhueshëm.

 

 

permban

-Balsam- Zvogëlon ngarkesën elektrike në flokë, ndihmon në krehjen e tij dhe i dhuron shkëlqim dhe butësi në prekje.
-Luster-giving film-forming ingredient- Përbërës film-formues, i cili formon një film shumë të hollë dhe të padukshëm që bashkon kutikulat e flokëve përsëri së bashku, duke i dhënë kështu flokëve shkëlqim dhe një prekje si mëndafshi.
-Vaj bajame e ëmbël dhe vaj jojoba- Ushqejnë dhe mbrojnë flokun.
-Trimetilglicinë- Një molekulë me origjinë vegjetale, përftuar nga kallam sheqeri me veti hidratuese për lëkurën dhe flokët.
-Aminoacide- Ndihmojnë në përmirësimin e strukturës së flokut.

perdorimi

Pas shampos, aplikoni balsamin në skalp dhe në gjithë gjatësinë e flokut duke e masazhuar. Lëreni për pak minuta dhe më pas shpëlajeni.

paketimi

200 ml