Multicomplex Sport

L1,190

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0917

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes për sportistë, i cili riintegron humbjet hidrosaline si pasojë e djersitjes nga aktiviteti sportiv. Përvec kripërave minerale të Sodiumit, Potasiumit, Magnezit dhe Klorurit përmban dhe Taurinë, vitaminë C dhe Coenzimë Q10.

Produkt Vegan

permban

1 bustinë e holluar në 500 ml ujë.

paketmi

10 bustina x 20 g

permban

Natrium 300 mg
Magnez 57 mg
Potasium 130 mg
Klorur 200 mg
Vitamin C 60 mg
Taurina 10 mg 
Coenzima Q10 5 mg

nuk permban

Produkte qumështi, konservantë, gluten, laktozë, OMG, sheqer.