Vitamin C & Zinc – Lifeplan

L900

S’ka stok

Out of stock

SKU: 12313

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Këto tableta në formë karameleje me vitamin C dhe zink janë të formuluara në një formë që lejon që ato të shkrihen në gojë ose të përtypen sipas dëshirës.

Vitamina C dhe Zinku kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar dhe kontribuojnë në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.

Vitamina C kontribuon në formimin e kolagjenit për funksionimin normal të enëve të gjakut, kockave, kërcit, mishit të dhëmbëve dhe lëkurës, për metabolizmin normal energjitik dhe për funksionimin normal të sistemit nervor. Zinku kontribuon në sintezën normale të proteinave, për mirëmbajtjen e kockave dhe të funksioneve konjitive.

I përshtatshëm për vegjetarianët dhe veganët.

perdorimi

1 tabletë çdo ditë me ushqim.

paketimi

30 tableta (në formë karameleje)