POWER PAK NON-GMO LEMON LIME x 30 PACKET Trace Minerals

L3,000

Ka stok

In Stock

SKU: 13901

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Elektrolite me aromë natyrale, shkumëzuese që përmban antioksidantë, 1200 mg vitaminë C, mangan, selen, elderberry, zink, vitamina B3, B6, B12 dhe një spektër të plotë të mineraleve gjurmë Jonike.

 

permbajtja

Përmbajtja: Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore:
Kalori 15
Karbohidratet totale 4 g 1%
Sheqernat totale 1 g *
Vitaminë C 1200 mg 1333%
Tiaminë (Vitaminë B1) 0.45 mg 38%
Niacinë (Vitaminë B3) 5 mg 31%
Vitaminë B6 10 mg 588%
Folat (20 mcg Acid Folik) 33 mcg 8%
Vitamin B12 25 mcg 1042%
Acid Pantotenik 3 mg 60%
Kalcium 60 mg 5%
Magnez 100 mg 24%
Zink 3 mg 27%
Selenium 35 mcg 64%
Magnez 1 mg 43%
Krom 10 mcg 29%
Klorur 15 mg 1%
Natrium 75 mg 3%
Potasium 200 mg 4%
Mineralet Jonike Gjurmë 100 mg *
Acid Alfa Lipoik 1 mg *
Bor 175 mcg *

paketimi

30 paketa (4.9 g).