VITAMIN K-2 100 mcg x 100 vcaps

L2,250

Ka stok

In Stock

SKU: 13702

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vitaminë K e cila njihet për rolin e saj në funksionin normal të koagulimit të gjakut, gjithashtu thelbësore për shëndetin kardiovaskular të kockave dhe sistemit nervor.

permban

Vitamina K2 (si Menaquinone-4) (MK-4) 100 mcg *
Pluhur jonxhe (pjesë ajrore) 250 mg *

perdorimi

Merrni 1 kapsulë në ditë me vakt.

paketimi

100 kapsula.