VITAMIN D3 5000 ui+K2 50 mcg x 60 GUMMIES Trace Minerals

L4,320

Ka stok

In Stock

SKU: 14263

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vitaminë D3 + K2 për mbështetjen e kockave të forta dhe të shëndetshme, shëndetin e zemrës dhe imunitetin.

 

 

permbajtja

Përmbajtja: Sasia për dozim: Sasia e % së vlerës ditore:
Vitaminë D3 125 mcg (5000IU) 625 %
Vitaminë K2 50 mcg 52 %
Natrium 5 mcg <1%
Kompleks të mineraleve CocernTrace 5 mg *

perdorimi

Për rezultate më të mira, përtypni 1 kapsulë xhelatinoze deri në 3 herë në ditë me ushqim ose gjatë vaktit.

paketimi

60 Kapsula xhelatinoze.