ELECTROLYTE POWER-PAK 30 PACKETS PINNEAPPLE/COCONUT Trace Minerals

L3,000

Ka stok

In Stock

SKU: 13902

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Elektrolite me aromë natyrale, eferveshente që përmban antioksidantë, 1200 mg Vitaminë C, Mangan, Selen, Elderberry, Zink, Vitamina B1, B3, B6, B12 dhe një spektër të plotë të mineraleve gjurmë Jonike.

 

perdorimi

Merrni 1 paketë në ditë. Hidhni masën në 59-89 ml ujë trazojeni dhe pijeni. Mund të merret paketë shtesë ne bazë te aktivitetit fizik.

 

 

 

permbajtja

Përmbajtja: Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore:
Kalori 20
Karbohidratet totale 5 g 2%
Vitaminë C 1200 mg 1333%
Tiaminë (Vitaminë B1) 0.45 mg 38%
Niacinë (Vitaminë B3) 5 mg 31%
Vitaminë B6 10 mg 588%
Folat (20 mcg Acid Folik) 33 mcg 8%
Vitamin B12 25 mcg 1042%
Acid Pantotenik 3 mg 60%
Kalcium 60 mg 5%
Magnez 100 mg 24%
Zink 3 mg 27%
Selenium 1 mg 64%
Mangan 1 mg 43%
Krom 10 mcg 29%
Klorur 15 mg 1%
Natrium 75 mg 3%
Potasium 200 mg 4%
MIneralet Jonike Gjurmë 100 mg *
Acid Alfa Lipoik 1 mg *
Bor 175 mg *

paketimi

30 paketa x 6.1 g