MULTICOMPLEX VITAMINA B

L1,830

Ka stok

In Stock

SKU: 13536

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes me përmbajtje të kompleksit te vitaminave B me dozë të lartë, me Kolinë, Inositol, Selen dhe Koenzimë Q10. Vitaminat e grupit B kontribuojnë në metabolizmin normal të energjisë, mbështesin sistemin nervor qëndror, kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar dhe në ruajtjen e kushteve normale të lëkurës, flokëve dhe funksionin e zemrës.

permban

Permbajtja: Sasia per dozim
Tiamine (Vitaminë B1) 25 mg
Riboflavina (Vitaminë B2) 25
Niacina (Vitaminë B3) 54 mg
Acid Pantotenik Vitaminë B5 18 mg
Vitaminë B6 10 mg
Biotinë (Vitaminë B8) 450 mcg
Acid Folik (Vitaminë B9) 400 mcg
Vitamin B12 25 mcg
Selen 100 mcg
kolin 100 mg
Inositol 100 mg
Koenzim Q10 10 mg

perdorimi

Këshillohet marrja e një kapsule në ditë, në mëngjes e shoqëruar me shumë ujë.

paketimi

50 Kapsula